Jakie cechy fotelików samochodowych gwarantują bezpieczeństwo?

Category: Uncategorised Published: Tuesday, 08 May 2018 Written by Super User Print Email

 

Odpowiedzialni rodzice zawsze wybierają zorientowane na bezpieczeństwo foteliki samochodowe od www.sklep-tosia.eu/wozki-dzieciece_d73 , ponieważ wiedzą jak ogromną rolę może odegrać wysokiej jakości produkt podczas wypadku. Nie ukrywajmy, w Polsce nadal dochodzi do wielu groźnych wypadków. Dużym problemem są pijani kierowcy, brawura oraz dziurawe drogi. Dlatego foteliki samochodowe są obowiązkowe. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku dzieci, które są o wiele delikatniejsze i ich ciała inaczej zachowują się w momencie uderzenia.

 

Czy wiesz jednak, na co zwrócić uwagę przy wyborze fotelika samochodowego?

 

Oto najważniejsze cechy gwarantujące wysokie bezpieczeństwo dla twoich maluchów:

 

  • Pozytywne oceny w testach zderzeniowych są najlepszym potwierdzeniem tego, że można zaufać produktowi. Takie testy są uznawane przez wszystkich ekspertów za bardzo ważny czynnik decydujący o bezpieczeństwie fotelików samochodowych.

  • Montaż lub możliwość montażu tyłem. Może wydawać się, ze takie rozwiązanie nie jest zbyt praktyczne, jednak uznawane jest za najbezpieczniejszą pozycję dla dziecka. W Szwecji nawet sześciolatki często nadal jeżdżą w takim ustawieniu i nikt nie narzeka na foteliki samochodowe.

  • Dodatkowe udogodnienia i opcje także mogą okazać się niezmiernie przydatne.

 

 

 

Hits: 139