Zmień look swojego auta!

Category: Uncategorised Published: Friday, 30 December 2016 Written by Super User Print Email

Jesteś znudzony swoim autem, ale nie stać Cię na kupienie nowego? Chcesz odmiany, która będzie widoczna? Chcesz, aby dokonała się szybko? Nie ma problemu! Wystarczy, że odwiedzisz studio zajmujące się tuningowaniem samochodów. Dzięki niewielkim zabiegom możesz osiągnąć niesamowity efekt, który będzie się utrzymywał przez długi czas. Wystarczy tylko odpowiednio dbać o samochód i go pielęgnować specjalnymi środkami.

 

Co możesz zmienić w samochodzie?

 

-Po pierwsze możesz postawić na oklejenie samochodu. Wystarczy wybrać tylko odpowiednią grafikę, która odmieni wygląd samochodu o 180 stopni i nada mu niepowtarzalny charakter. Jeśli nie lubisz grafiki, rysunków możesz pomyśleć o częściowym oklejeniu, na przykład paskami na przedniej masce, które będą przechodzić przed dach, a kończyć się z tyłu.

-Jeśli nuży Cię sam kolor samochodu pomyśl o całkowitej jego zmianie – to na pewno będzie efektowne.

-Jeżeli podobają Ci się ciemne szyby to wiedz, że możesz sobie na takie pozwolić. Są miejsca,w których specjaliści nakładają na szyby specjalne folie. Wystarczy tylko umówić się wcześniej na wizytę. Zaufane miejsce można znaleźć na stronie studiok22.pl/przyciemnianie-szyb-samochodowych.

-Pamiętaj, że wnętrze jest równie ważne. Jeżeli siedzenia w aucie są wytarte to możesz pomyśleć o nowym obiciu lub też o pokrowcach. Pokrowce są o tyle wygodne, że można je w każdej chwili wymienić na inne, jeśli np. zmieni się koncepcja wnętrza samochodu. W sklepach dostępne są różne wersje kolorystyczne pokrowców.

 

Hits: 520